Vivus.lv apskats

Kas Tev jāzina par Vivus.lv ātro kredītu vai patēriņa kredītu, lai nepieciešamo naudu saņemtu 10 minūšu laikā? Nonākot finansiālās grūtībās, kad nauda nepieciešama ātri, Tu vari apsvērt iespēju pieteikties ātrajam kredītam. Nebanku kreditori, tajā skaitā Vivus.lv, pieteikšanās procesu šiem aizdevumiem ir padarījuši ļoti ērtu un ātru, kas ļauj vēlamo aizdevumu saņemt vien dažu desmitu minūšu laikā, tomēr pastāv vairākas būtiskas lietas, kas ir jāņem vērā, lai aizdevums netiktu atteikts un tiktu piešķirts pēc iespējas ātrāk. Neatkarīgi no tā, kādam mērķim aizdevums ir paredzēts – ārsta apmeklējums, mašīnas remonts, zāļu iegāde -, Vivus.lv ātrais kredīts Tev tiks piešķirt bez kavēšanās, ja ievērosi dažus nosacījumus.

Personas kods – obligāts nosacījums

vivus

Vivus.lv ātrais kredīts tiek piešķirts Latvijas Republikas patstāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kuriem Latvijas valsts ir piešķīrusi personas kodu, tātad – šis aizdevums ir pieejams kā pilsoņiem, tā arī nepilsoņiem. Ja esi sasniedzis 20 gadu vecumu un Tev ir Latvijā piešķirts personas kods, Tu esi izpildījis pirmo nosacījumu Vivus.lv aizdevuma iegūšanai.

Informācija par ienākumiem un izdevumiem

Reģistrējoties Vivus.lv mājaslapā, Tev būs jānorāda savs ienākumu un izdevumu līmenis, jo aizdevējs vēlas pārliecināties par to, ka spēsi aizdevumu atmaksāt. To, vai Tev būs jāuzrāda bankas konta izraksts vai jāiesniedz izziņa no darba vietas, izlems Vivus.lv kredītspeciālisti, galvenokārt balstoties uz to, cik lielu summu un uz kādu termiņu Tu vēlies aizņemties.

Bankas konta informācija

Vivus.lv ātrais kredīts tiks pārskaitīts Tev uz bankas kontu, tādēļ bankas konta numurs arī ir viens no obligātajiem kredīta saņemšanas nosacījumiem. Lai pārbaudītu Tavu sniegto datu pareizību, pēc sava konta izveidošanas Vivus.lv mājaslapā, Tev būs jānosūta 0.01 eiro uz Vivus kontu – šādā veidā kreditors apstiprinās Tavu bankas kontu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.