Kredīts mājas remontam

Nenoniecinot nevienu iespēju, ko mūsdienu cilvēkam piedāvā dažādi finanšu risinājumu avoti, bieži vien nākas apsvērt arī to, ko citkārt, šķistu, neizvēlētos nekādā ziņā. Var pienākt brīdis, kad ātrais kredīts mājas remontam ir vienīgais iespējamais solis vētras postījumu novēršanai, ja māja nav apdrošināta, funkciju atjaunošanai pēc zagļu apmeklējuma vai signalizācijas ierīkošanai situācijas gadījumā. Tomēr, apsverot katru no šīm iespējām, nereti nākas secināt, ka ātrais kredīts tiek ņemts tikai virspusējas vajadzības apmierināšanai. Iespējams, vēja lauztais koks, bojājot jumtu, būs atklājis, ka ir laiks jau sen iecerētajai otrā stāva celtniecībai. Pazudušo mantu vietā iespējams iegādāties jaunas, modernākas. Bet tam būtu jāizmanto ilgtermiņa kredīts, ja savi iekrājumi vēl nav izveidojušies.

Ātrā kredīta būtību izsaka pats tā nosaukums: ātri un ērti saņemams aizdevums, bet ar nosacījumu, ka tas domāts īslaicīgu problēmu risināšanai. Problēma atrisināta – kredīts atdots. Ja vien, kā iepriekš minēts, finanšu trūkums neatklāj kādu plašāku vajadzību.

Izskaidrojot situāciju gudram aizdevējam, kurš domā ne vien par savu, bet arī klienta labumu, kam ir arī finanšu līdzekļi, var rasties labāks risinājums, kā vienīgi atbrīvoties no esošās problēmas. Viņš ātrā kredīta vietā piedāvā ilgtermiņa aizdevumu ar izdevīgiem procentiem (jo cenšas šo aizdevumu labāk pārdot), kā rezultātā bojātā jumta vietā ģimene patiesi uzcels mājai vēl vienu stāvu. Ar šo nelielo ainu, protams, tiek domāts iedrošinājums meklēt (un atrast) risinājumus vispār.

Pirms noformēts ātrais kredīts, ir vajadzīga garantija tā atmaksai, tātad, naudas līdzekļiem jābūt saņemamiem paredzamā laikā, maksājumi nedrīkst pārsniegt daudzu kredītdevēju minētos 40% no ikmēneša ienākumiem, naudas nepieciešamībai jābūt rūpīgi izvērtētai, bet atmaksai – ieplānotai. Jāņem vērā iespējamās aizkavēšanās, jābūt informācijai, kas notiek termiņu neievērošanas gadījumā – vai ir iespēja tos pagarināt, varbūt ir pieejamas kredīta brīvdienas, kad kredīta ņēmējs drīkst nemaksāt aizņēmumu dažus mēnešus, vai arī to laikā maksā vienīgi aizdevuma procentus. Kad šie nosacījumi ir ievēroti, savelkot jostas, iespējams atmaksāt jebkuru kredītu. Būtībā ātrais kredīts labi jāpazīst, kā arī jāpazīst savs maks un spēja plānot budžetu – tad viss ir vienkārši, un kredītu, iespējams, var akceptēt arī tāds cilvēks, kuram aizņemšanās līdz noteiktam brīdim ir nepieņemams risinājums.

Pie pozitīvajām kredītu pusēm jāmin arī apstāklis, ka uzņēmumu lielākais vairums radās brīdī, kad daudziem zuda darbavietas vai tika samazinātas algas. Pa šo laiku konkurence ātro kredītu devēju vidū ir augusi, līdz ar to augusi arī to kvalitāte. Kredītu iespējams atmaksāt ātrāk, maksājot tikai par faktisko izmantošanas laiku, piedāvātie kredītu procenti ir plašā amplitūdā, atliek tikai izvēlēties savu kredītdevēju, iekšēji apņemties izpildīt saistības un darīt to ar pieejamo resursu (nevis jaunu aizņēmumu) palīdzību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.