Kredīts ceļojumam

Pazīstu cilvēku, kurš ir devies ceļojumā par aizlienētu naudu, un, atmaksājis laikā, bijis ļoti apmierināts ātrais kredīts ar iznākumu. Tolaik uzskatīju, ka ceļojumam aizņemties nevajadzētu, bet kādu laiku pakrāt gan. Protams, paciesties var vienmēr, bet cilvēki ir ļoti dažādi, tāpat iemesli, kādēļ doties ceļojumā par ātrā kredīta naudu.

Ceļojums ar labu kompāniju un izdevīgs aizņēmums nes prieku un labumu vairāk, nekā allaž atliktas vēlmes. Pie kam, zinot mūsdienu apstākļus Latvijā, diemžēl, bieži sastopama situācija, kad darba algas apmaksa aizkavējas vai alga netiek izmaksāta regulāri, taču tā vien gribas atvilkt elpu no ikdienas pūlēm. Ko darīt, ja maciņam ir pieejami vienīgi pēdējā brīža piedāvājumi ceļojumu aģentūrā, kas parasti ir lētāki, bet nauda vēl nav izmaksāta?

Šādos gadījumos palīdz ātrais kredīts. Ja esat laba daba devēja aizgādībā, un jūsu alga, neraugoties uz aizkavēšanos, vienmēr tiek izmaksāta, kā arī darba devējs ir priecīgs, ka jūs pienācīgi atpūšaties, ātro kredītu varētu ņemt bez šaubīšanās. Domājot par kredīta apmaksu, protams, jāņem vērā ienākumu līmenis un kredītdevēja procentu likmes, kas joprojām ir ārkārtīgi dažādas.

Pieņemot, ka nepieciešami 500,- eiro, izvēli varētu vērst uz tiem aizdevējiem, kuri piedāvā aizdot naudu gan uz 30 dienām, gan uz dažiem mēnešiem. Ja esat no laimīgajiem, kuru ienākumi ļauj doties ceļojumā, atlicinot 500,- EUR no vienas algas, tad droši varat aizņemties uz vienu mēnesi. Daudzi kredītdevēji par šādu summu pieprasa komisijas maksu aptuveni 50,- EUR vērtībā. Taču, vai zinājāt, kuri aizdevēji aizdos teju bez procentiem? Piemēram, Credit24.lv 500,- EUR lielu summu uz 30 dienām iespējams aizņemties par 26,25 EUR, bet Iespejukredits.lv šāda summa izmaksās 17,51 EUR.

Tāpat ir iespējama situācija, kad ceļojuma laikā radušies neparedzēti izdevumi – tādā gadījumā ātrais kredīts palīdzēs tikt līdz mājām vai, ja vajadzība atbildīs piedāvātajai palīdzībai, savas valsts konsulātam. Atcerēsimies kaut vai to cilvēku stāvokli, kuri ir iesprostoti kādā no pasaules lidostām aviosabiedrību streiku dēļ. Parasti šādos gadījumos tiek nodrošināts transports uz Latviju, bet, ja nākas dažas papildus naktis pavadīt kaut kur ceļā, situācija jārisina pašiem.

Tomēr īpaši, kad aizņemties nolemts labi apdomātai vajadzībai, ir jābūt pārliecībai, ka prieks būs, gan naudu saņemot, gan arī atdodot. Proti, var nodrošināties, aizņemoties un atdodot jau pirms ceļojuma, sedzot savas ikdienas vajadzības ar ātro kredītu, bet ceļojuma naudu izmantojot no algas konta. Tā gan ir tāda neliela sevis mānīšana, bet visnotaļ labi nostrādā, ja esat droši apņēmies pieteikties aizdevumam. Nevajadzētu būt nekādai starpībai, vai par doto kredītu jūs pērkat pārtiku un apmaksājat komunālos maksājumus, vai braucat ceļojumā – atbildībai par aizņēmumu būtu jābūt vienmēr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.