Kredīta brīvdienas

Lai neapjuktu dažādos terminos un varētu aizņemties droši vienmēr ir jāzina dažādi termini un nosacījumi. Termins kredīta brīvdienas nozīmē to, ka kredītņēmējs ilgtermiņa kredīta laikā var samazinās vai pilnīgi pārtraukt savus procentu maksājumus, pirms tam vienojoties ar kredītiestādi.

Latvijas kredītiestādēm pastāv divu veida kredīta brīvdienas, ikviens klients atkarībā pēc savām vajadzībām var izvēlēties sev piemērotāko kredītu brīvdienu risinājumu.

  1. Nepilnās kredīta brīvdienas
  2. Pilnās kredīta brīvdienas

Kādos gadījumos Tu vari saņemt kredīta brīvdienas?

  • Kredīta brīvdienas Tu vari attiecīgajā kompānijā saņemt visdažādākajos dzīves gadījumos, piemēram, ja esi zaudējis darbu, gaidi bērnu, vai noticis kāds nelaimes gadījums;
  • Ja Tu esi nonācis kādā no šādām situācijām, tad Tev noteikti ir nepieciešams sazināties ar attiecīgo kredītiestādi, izstāstīt savu situāciju, un kopīgi mēģināt rast risinājumu – izvēloties kredīta brīvdienas.

Savukārt, ja esi aizņēmies kādu no ātrajiem kredītiem – kompānijas internetā piedāvā nepieciešamības gadījumā pagarināt aizdevuma termiņu par 7, 14 vai 30 dienām, kuru laikā būtu nepieciešams sakrāt vai nopelnīt naudu, ko atdot attiecīgajai kredītiestādei. Esi īpaši atbildīgs – aizņemies kādu no piedāvājumiem tikai tad, ja Tev ir atbilstoši ienākumi ar ko aizdevumu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.