Ātrie aizdevumi – iespējas un priekšrocības

Šis nenoliedzami ir tehnoloģiju laikmets – interneta sniegtās iespējas atvieglo mūsu dzīvi. Ar tā starpniecību strādājam, mācāmies, iegūstam informāciju. Turklāt internets kalpo arī tad, ja nepieciešams aizņemties. Šobrīd arvien populārāki kļūst ātrie kredīti, kas palīdz ietaupīt laiku, jo to noformēšana prasa vien dažas minūtes.

Plašas iespējas aizņemties

Šobrīd ātro kredītu tirgus ir ļoti plašs, tādēļ kredītņēmējiem ir lielas iespējas noformēt izdevīgu, situācijai atbilstošu aizdevumu. Katram aizdevējam ir savi kredīta izsniegšanas nosacījumi, piemēram:

  • Vecuma ierobežojums. Ātrais kredīts internetā pie lielas daļas aizdevēju pieejams  sākot no 20 gadu vecuma, tomēr ir arī aizdevēji, kas kredītus piedāvā arī 18 gadus veciem atbildīgiem cilvēkiem;
  • Maksimālā aizdevuma summa. Internetā pieejami ātrie aizdevumi lieliem un maziem dzīves plāniem;
  • Atmaksas termiņš. Ja noformē īstermiņa aizdevumu, tas būs jāatmaksā 30 dienu laikā;
  • Procentu likme. Vēlies aizņemties īpaši izdevīgi? Pievērs uzmanību šim faktoram – tieši procentu likme nosaka, cik draudzīgs ir konkrētais ātrais kredīts internetā.

Tomēr ir dažas lietas, kas visiem šāda vieda aizdevumu sniedzējiem ir līdzīgas. Pie tādām var minēt vairākas prasības :

  • Kredītņēmējam jābūt Latvijas Pastāvīgajam iedzīvotājam;
  • Ātrie aizdevumi pieejami personām ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Būtiski, ka pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī citi oficiāli ienākumi, tādēļ ātrie kredīti pieejami arī jauniešiem, kas saņem, piemēram, stipendijas vai gados vecākiem cilvēkiem, kuru oficiālie ienākumi ir pensija.

Lai ātrie kredīti būtu pieejami, vajadzīgs bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, mobilais tālrunis, kā arī dators ar interneta pieslēgumu.

Kredītu priekšrocības

Lai piesaistītu klientus, vairāki aizdevēji piedāvā izdevīgu iespēju jaunajiem klientiem – pirmo kredītu bez maksas. To vērts izmantot, ja vajadzīgs īstermiņa aizdevums un nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Visbiežāk šis ātrais kredīts internetā pieejams dažu simtu eiro apmērā uz termiņu līdz 30 dienām.

Pirms aizdevuma noformēšanas būtiski iepazīties ar kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas iespēju. Lai arī svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā, tomēr reizēm iespēja veikt atmaksas termiņa pagarināšanu ir pat ļoti noderīga.

Pie kredītu priekšrocībām jāmin arī tas, ka ātrie aizdevumi  pieejami bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Kredītam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, taču jāņem vērā, ka aizdevuma pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros. Labā ziņa ir tāda, ka liela daļa kredītdevēju strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, arī nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.