Monthly Archives: February 2019

Laimīgā spēle

Mēs uztveram azartspēles kā vienu no izplatītākajām atpūtas veidiem mūsdienu sabiedrībā. Laimīgā spēle, kā daži to sauc, piesaista cilvēkus ik dienas.

Kā jūs zināt, azartspēles attiecas uz tām darbībām (vai spēlēm), kas ietver risku zaudēt naudu. Šīs aktivitātes vai spēles lielākoties ir atkarīgas no izredzes (piemēram, spēļu automāti), bet dažos gadījumos cilvēki var izmantot savas prasmes, lai manipulētu ar spēli (piemēram, pokera spēlē).

Kad runa ir par kāršu spēlēm, piemēram, spēļu automātiem internetā, ir grūti pateikt, kā spēle sāksies un attīstīsies.

Kādas ir interneta azartspēļu atkarības pazīmes?

Kredīti

Tās ir zemas naudas plūsmas; interese par jūsu lietām un apkārtējiem; motivācijas trūkums; neuzrāda savu darba vietu; kontakta ar draugiem zudums; krāpšana; nesamaksātie konti vai parādi; un aizņemties naudu no citiem.

Kā jūs pārtraucat spēlēt azartspēles internetā? Izmantojot internetu, viss tiek darīts ar peles klikšķi, ka spēļu pārtraukšana var būt ļoti sarežģīta. Pašpalīdzības grāmatas nav pietiekami labas, lai risinātu atkarību. Grāmatas nav īpaši saistītas ar jūsu pašu problēmām. Tie ir vērsti uz plašu sabiedrību, kas galu galā novedīs jūs atpakaļ uz kvadrātveida.

Ja tiešām vēlaties pārtraukt azartspēles internetā, ieteicams instalēt tīmekļa filtru, lai veiksmīgi neļautu piekļūt azartspēļu tīmekļa vietnēm. Audio programmas ir jaunākā pieeja, lai palīdzētu kompulsīviem spēlētājiem pārtraukt fiksāciju. Programmām ir pasākumi, kas liks jums pakāpeniski atteikties no azartspēlēm.

Arvien vairāk padomu ir pieejami tiem, kas vēlas pārtraukt azartspēles. Pirmais solis sākas jums un jūsu apņemšanās atmest derības un atbrīvoties no uztraukumiem un stresa.

Esiet atbildīgs spēlētājs, jo savādāk spēle kļūs par murgu!