Monthly Archives: October 2016

Kur vislabāk investēt naudu?

AizdevumsIr daudz un dažādi veidi kā un kur investēt naudu un katram ir savi plusi un mīnusi. Galvenie faktori, ko investori ņem vērā, ir naudas ieguldīšanas riska faktors, peļņas apjoms un laika posms, kādā iespējams gūt peļņu. Pirmais veids, kur investēt naudu ir nekustamie īpašumi. Gandrīz vienmēr nekustamo īpašumu tirgus ir bijis ļoti labs veids kā gūt peļņu īsā laikā, tomēr biezāk ilgtermiņā. Vienīgais, kad nevajadzētu ieguldīt naudu nekustamajos īpašumos, ir tad, kad tuvojās finansiāla krīze, kas dažreiz pat samazina konkrēta nekustamā īpašuma vērtību vairāk, kā trīs reizes.

Labā ziņa ir tā, ka ekonomisko krīzi gandrīz vienmēr var paredzēt. To, protams, nevar kurš katrs, taču finanšu sfērā strādājošie eksperti ir pietiekoši kompetenti, lai šādas ekonomiskās svārstības laicīgi paredzētu. Par nekustamajiem īpašumiem un naudas investēšanu tajos ir dažādi veidi kā nopelnīt. Pirmais ir vienkārša īpašumu iegāde un vēlāk tā pārdošana par lielāku naudas summu. Šis nekustamo īpašumu investēšanas veids būs vislēnākais naudas pelnīšanas variants.

Tomēr to var apvienot ar īpašuma izīrēšanu kādam īrniekam, lai visi maksājumi tiktu nomaksāti, kamēr īpašumam cena kāpj. Nākamais veids kā ieguldīt naudu īpašumos ir to pirkšana zem tirgus vērtības, parasti ļoti sliktā stāvoklī. Tad ieguldot naudu un savedot kārtībā šo īpašumu pastāv iespēja vai nu tāpat kā iepriekš minēts dot īpašumu izīrēt kādam, vai pārdot nu jau par krietni vien augstāku cenu, jo kā nekā īpašums ir ieguvis pavisam citu izskatu.