Monthly Archives: March 2015

Kas ir kredīta pirmstermiņa atmaksa

Kredīta pirmstermiņa atmaksa, ir iespēja pilnībā vai daļēji atmaksāt aizdevumu pirms atmaksas termiņa beigām, par kuru iepriekš bijāt vienojies ar aizdevēju. Veicot pirmstermiņa atmaksu, jūs varat ietaupīt, maksājot procentu maksu tikai par to laika periodu, līdz kuram kredīts ir pilnībā atmaksāts un kredītsaistības izbeigtas.

Nu jau arī pagātnē palicis laiks, kad par ātrāku kredīta atmaksu nācās maksāt soda naudas vai jums tika sarēķināti, kādi mistiski soda procenti, mūsdienās aizdevējs nekādu kompensāciju par šo procedūru nevar prasīt, par to liecina arī Patērētāju tiesība aizsardzības centra mājas lapā publicētā informācija.

Ātrais kredīts vienā kopumā

Būtībā, ātrie kredīti parasti ir ļoti vienkārši pieejami, jo tos piedāvā ļoti daudz aizdevēju internetā. Papildus tam, ātros kredītus var iegūt bez ķīlas.

Lai varētu iegūt kredītu, Jums ir jāizpilda dažas aizdevēja prasības, kas ietver to, ka Jums ir jābūt regulāriem ienākumiem. Uz to arī tiek balstīta kredīta summa. Ir arī nepieciešams aktīvs bankas konts, kur pārskaitīt kredīta summu. Bez visiem šiem, Jums vajadzētu būt arī pilngadīgam ar nevainojamu kredītvēsturi. Drīz pēc tam, kad Jūsu sniegtā informācija būs pārbaudīta, kopējā kredīta summa tiks nekavējoties pārskaitīta Jūsu bankas kontā.

Parasti Jūs varat saņemt summas no 10 līdz 1500 eiro uz atmaksas periodu no dažām dienām līdz pat diviem gadiem citos gadījumos. Gadījumos, ja Jums ir problēmas ar laicīgu kredīta atmaksu, Jūs varēsiet pagarināt kredīta atmaksu, iemaksājot noteiktu maksu aizdevēja kontā.

Ja jums negaidītu izdevies tikt pie pietiekoši lielas naudas summas, ko vēlaties izmantot, lai daļēji vai pilnībā pirms termiņa atmaksātu kredītu, par jūsu lēmumu aizdevējs ir jāinformē rakstiski. Kredīta pirmstermiņa atmaksu var veikt gan aizdevumiem, kas noformēti pie banku, gan arī nebanku aizdevumiem.