Monthly Archives: February 2015

20 eiro banknote 2015. gadā

Latvijā un pārejā eirozonā 2015. gada 25. februārī tiek laista apgrozībā jaunā dizaina 20 eiro banknote. Banknotes dizains ir atjaunots un tai ir vairāki uzlabojumi, kuri padarīs šo banknoti grūtāk viltojamu. Tādejādi apgrozībā atradīsies divu veidu 20 eiro banknotes, gan jaunā, gan vecā 20 eiro banknote joprojām ir likumīgs maksāšanas līdzeklis visā eirozonā.

Uzziniet vairāk http://www.jaunas-eiro-banknotes.eu/

Kredīta pirmstermiņa atmaksa vai pārkreditācija

Ārkārtas finansiālā situācija vai neprognozētas prasības, var notikt bez iepriekšēja brīdinājuma. Balstoties uz Jūsu ierobežotajiem un regulārajiem ienākumiem, Jūs ne vienmēr varat segt dažādus ārkārtas izdevumus. Papildus tam, neviens nevar izvairīties no finanšu grūtībām, jo tās var arī radīt daudz lielākas nepatikšanas, ja ar tām netiek galā savlaicīgi. Tomēr Jums ir jāmeklē risinājums, lai tiktu galā ar savu finansiālo situāciju. Jums vajadzētu izmantot ātro kredītu palīdzību. Ar šo kredītu palīdzību, Jūs varēsiet saņemt drīzu finansiālu atbalstu, lai risinātu savas īstermiņa finanšu problēmas. Īstermiņa finanšu problēmas var atrisināties ātrāk, nekā plānots. Kad finanšu problēmas ir atrisinājušas ātrāk un kredīts ir paņemts, tad ir iespējama kredīta pirmstermiņa atmaksa dažādos veidos.

Viens no variantiem, kā atmaksāt aizdevumu pirms laika, ir pārkreditācija pie cita kredītu devēja. Kredītu pārkreditācija neļauj jums izvairīties no kredītsaistībām, taču atrodot izdevīgāku kredīta variantu, ļauj jūsu esošos aizdevumus pārnest pie cita kredītu devēja, tādā veidā iegūstot izdevīgākas procentu likmes. Pārkreditācijas gadījumā jaunais aizdevējs pirms termiņa segs jūsu esošos kredītus un noformēs jaunu par summu, kas tiks izmantota veco dzēšanai.

Jāatceras, ka pārkreditāciju ir izdevīgi veikt tikai tad, ja kāds cits aizdevējs patiešām piedāvā krietni izdevīgākus nosacījumus, jo esošais aizdevējs ir tiesīgs pieprasīt maksu par administratīvajiem izdevumiem, kas radušies parkreditācijas procesā, kas atkarībā no aizdevēja bieži var sasniegt arī vairākus simtus eiro.

Pirms aizdevuma noformēšanas jums ir tiesības noskaidrot, kā pie konkrētā aizdevēja notiek kredīta pirmstermiņa atmaksa, tāpēc izmantojiet šo iespēju un nebaidieties uzdot visus interesējošos jautājumus, tādā veidā izvairoties no spriedzes un neziņas brīdī, kad jums radusies iespēja atgriezt aizdevumu pirms laika.

Daudzas atbildes par aizdevumu nosacījumiem atrodamas te pat internetā – aizdevēju mājas lapās un dažādos, ar finansēm saistītos, interneta portālos.

Kredītvēstures nozīme kredīta saņemšanā

Kredītvēstures nozīmi kredīta saņemšanā nevajadzētu novērtēt par zemu, jo jau diezgan senā pagātnē ir palicis laiks, kad bankas un citas kredītiestādes aizdevumus vieglprātīgi izsniedza katram to tīkotājam. Kredītvēsture ir fiziskas personas vai uzņēmuma kredītsaistību un citu finansiālo saistību apraksts, ko aizdevēji vērtē, kā vienu no svarīgākajām informācijām, kas liek uzticēties vai gluži pretēji neuzticēties klientam.

Mūsdienās Latvijā darbojas vairāki kredītbiroji, kas apkopo un sniedz kredītinformāciju gan par privātpersonām, gan uzņēmumiem. Šajos kredītbirojos jūs varat saņemt informāciju arī par savu kredītvēsturi, kā arī noskaidrot vai uzņēmums, ar kuru vēlaties sadarboties nav uzsācis maksāt nespēju vai nokļuvis parādu piedziņas redzeslokā.

Nākotnē prognozējams, ka pozitīva kredītvēsture būs svarīga ne tikai kredītu izsniedzējiem, bet arī biznesa partneriem, tādā veidā izvairoties no uzņēmumiem, kas laikus neapmaksā rēķinus par precēm un pakalpojumiem, kā arī slēdzot darījumus tikai ar uzticamām kompānijām.

Kad runa ir par ātrajiem kredītiem internetā un izvairīšanās no sliktas kredītvēstures, ir iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Tas saglabā kredītvēsturi neskartu un ļauj atlikt pamata summas atmaksu. Šī pagarināšana palielinās kopējo atmaksājamo kredīta summu, tādēļ pirms pieteikšanās kredītam Jums ir rūpīgi jāizvērtē sava atmaksas spēja. Tāpat ātrie kredīti ir jāizmanto tikai ārkārtas gadījumos.  Ātrie kredīti tiek piedāvāti internetā. Internetā aizdevējiem ir iespēja apstrādāt Jūsu kredītu ātrāk un tajā pašā dienā pārskaitīt kredīta summu uz Jūsu bankas kontu.

Lielāka alga nenozīmē lielākus ienākumus

Kā min panorāma: to, ka minimālās algas palielināšanas dēļ daudziem darba ņēmējiem slodzes tiks samazinātas, darba devēji neslēpa jau sākumā. To, ka tie nav atsevišķi gadījumi, atzīst arī VID, tomēr vadītāja norāda, ka ne visiem arī slodze godīgi sarūk. Bieži runa ir tikai par formālu samazinājumu, bet pieaug tā algas daļa, kas tiek maksāta aploksnē. Saskaņā ar VID datiem, nepilna slodze bieži vien ir apkalpojošajā sfērā, ja raugās tikai pēc papīriem, tad sanāk, ka taksisti strādā vidēji 29 stundas nedēļā. Darbinieku nodarbināšana ārpus oficiālās slodzes gan neesot viegli pieķert un arī paši cilvēki visbiežāk neziņo. Darbadevējus pārstāvošā organizācija atzīst, formāli mazākas slodzes noteikšana ir negodīga attieksme pret darba ņēmēju un valsti.

Vairāk skatieties šeit!

Iepazīšanās ar parex net lv

Roku nolaišana un iekrišana depresijā nebūtu pareizā izvēlē, kā izkļūt no finanšu problēmām. Jums vienmēr talkā nāks ātrie kredīti internetā. Pieteikšanās ātrajiem kredītiem ir maksimāli atvieglota, Jums tikai jāaizpilda vienkārša pieteikuma anketa un kredīts tiks pārskaitīts Jūsu bankas kontā vien dažās minūtēs. Ātrais kredīts bieži vien ir Jūsu pēdējā iespēja, kā izkļūt no steidzamām finanšu problēmām un šo iespēju nevajadzētu laist garām. Turklāt daudzos gadījumos ātrie kredīti izrādīsies visizdevīgākie kredīti, kādi uz to brīdi ir pieejami.

Piesakoties ātrajam kredītam pirmo reizi, Jūs neko nevarat zaudēt. Gluži otrādi, Jūs varat iegūt pašu lētāko kredītu, kāds vien ir iespējams, jo parasti par pirmo kredītu netiek piemēroti ne procentu maksa, ne arī komisijas maksa. Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka Jums ne par ko nav jāmaksā, piesakoties ātrajam kredītam internetā pirmo reizi. Turklāt kredītu Jūs saņemsiet mazāk, kā 30 minūtēs un neviens Jums nejautās, kādiem mērķiem to izlietosiet.

Aizņēmējam, kurš pretendē uz ātro kredītu internetā ir jābūt pilngadīgam, būs arī nepieciešami regulāri ienākumi. Praktiski visi aizdevēji lielu vērību pievērš tam vai kredīta pretendentam ir laba kredītvēsture. Tāpat, lai saņemtu ātro kredītu ir nepieciešams bankas norēķinu konts, mobilais tālrunis un e – pasta adrese. Ja pieteicāties lielākai kredīta summai, aizdevējs var palūgt iesniegt VSAA izziņu par Jūsu ienākumiem.

Pirms piesakieties ātrajiem kredītiem internetā, aplūkojiet pēc iespējas vairāku aizdevēju piedāvājumus un izvēlieties izdevīgāko no tiem. Noskaidrojiet kāda ir aizdevēja reputācija, un neizvēlieties tādu aizdevēju, kurš piekopj negodīgu aizdošanas praksi. Vienmēr izlasiet aizdevuma līgumu pirms to apstipriniet.